חברת טושיבה מייבאת מהנדסים מישראל

 

אוהבים את יפן? חולמים על רילוקיישן למזרח הרחוק? חברת טושיבה היפנית וחברת  KLA המלווה אותה בישראל, מעוניינות לגייס בוגרי הנדסה וסטודנטים לקראת סיום התואר לתפקידי פיתוח בטושיבה ביפן

נציגי חברת טושיבה היפנית ביקרו לאחרונה בפקולטה להנדסה בבר-אילן במטרה לגייס עובדים למרכזי הפיתוח של החברה ביפן. הביקור נערך בשיתוף KLA, חברה בינלאומית העוסקת בבקרת תהליכים בשוק המוליכים למחצה ובתעשיות נלוות, המלווה את טושיבה בישראל.

את המשלחת אירחו דיקן הפקולטה להנדסה פרופ' אפרים זהבי, ראש המנהל דינה ימיני וד"ר אדם תימן ממעבדות הננו-אלקטרוניקה בתוכנית להנדסת חשמל של הפקולטה.

נציגי החברות נפגשו בפקולטה עם סטודנטים המעוניינים לעבוד בחו"ל והרצו להם על הטכנולוגיות המתקדמות של החברה וסביבת העבודה ביפן. הנציגים גם סיפרו לסטודנטים כי אחד מבוגרי הפקולטה, רומן ביריקוב, שסיים לאחרונה את התואר הראשון בהנדסת חשמל, כבר עבר את תהליך המיון ובקרוב ייסע ליפן ויתחיל לעבוד בטושיבה יחד עם בוגר נוסף מהטכניון.

אורי תדמור, נשיא KLA ישראל אמר בפגישה כי החברה עובדת עם טושיבה למעלה מ-20 שנה. "לפני כשנתיים, היפנים העלו בפניי את האפשרות להזמין מהנדסים ישראלים לעבוד ביפן, מתוך מחשבה כי השילוב בין סגנון החשיבה הישראלי ליפני יסייע בפיתוח ובצמיחה ויאפשר לחברה להציע לשוק פתרונות חדשניים ופורצי דרך". כדי ליישם את הרעיון תדמור פנה לאוניברסיטאות והחל בתהליך מיון וגיוס מועמדים.

לדברי תדמור, העולם מונע ע"י דאטה הגדלה בקצב מהיר והטכנולוגיה המתקדמת חיונית יותר מאי פעם שכן היא עומדת בבסיסם של הסמארטפונים, המחשבים הניידים, הטאבלטים, המצלמות. "העבודה בחברה טכנולוגית בינלאומית, מספקת למהנדסים הצעירים בישראל הזדמנות של פעם בחיים – להתחיל את הקריירה בקדמת הטכנולוגיה העולמית, ועל הדרך לרכוש שפה ותרבות ייחודית. ניסיון זה יהווה יתרון עבור הבוגרים הצעירים, בהמשך דרכם בתעשייה ובעסקים".

בוגרים המעוניינים בפרטים נוספים יכולים להתקשר לטלפון 04-6449620

או לשלוח קו"ח (באנגלית בלבד) למייל: ella.kogan@kla.com

לכתבות נוספות...

מערכת AcadeME