אודות קהילת הבוגרים

אודות קהילת הבוגרים (הגדל)

ייחודה של אוניברסיטת בר-אילן הוא בחוכמת הלב המאפיינת אותה. חוכמה המשלבת ידע אינטלקטואלי ומחקר מתקדם בעל תרומה משמעותית לאנושות, עם חינוך לערכים יהודיים והומאניים ומעורבות חברתית.

בוגרים יקרים, אנו רואים בכם את שגרירינו הטובים ביותר ואת מפיצי תורתנו הנאמנים, ומקווים כי באשר תלכו בחייכם האישיים והמקצועיים תיישמו ותפיצו את המסר הייחודי שספגתם באוניברסיטת בר-אילן בעת לימודיכם.

אוניברסיטת בר-אילן מתברכת בהישגים רבים וחשובים – בתחומי הרוח, האדם, החברה, המשפט, הטכנולוגיה והרפואה; אך עיקר ברכתה וגאוותה הוא בבוגריה, שמעניקים לה את הזכות היקרה להטביע את חותמה הייחודי בחיי העם והמדינה.

 

קהילת בוגרים פעילה ומשפיעה

 

חזוננו הוא לאגד אתכם, בוגרינו, כמאה אלף נשים וגברים, מכל שכבות הגיל ומכל סוגי התארים ומסלולי הלימוד לקהילת בוגרים "בר-אילניים", הגאים במקום בו התחנכו; קהילה פעילה שחבריה מעורבים ומשפיעים וגם שואבים סיפוק ותועלת מעצם השתייכותם אליה.             

מאה אלף בוגרי קהילת בר-אילן שאתם נמנים עליהם הם גוף משמעותי ועצום. בכוחם של חברי הקהילה להעתיר רבות מניסיונם ומהידע שלהם על האוניברסיטה, על חברי הסגל, על הסטודנטים ועל הבוגרים הבאים, ובכך לתרום להעמקת השפעתה ונוכחותה של אוניברסיטת בר-אילן בכל הסקטורים בחברה הישראלית.

 

קהילה שלכם ובשבילכם

 

כחברים בקהילת הבוגרים של המוסד האקדמי הגדול בישראל, תוכלו גם להפיק תועלת אישית. חברות פעילה בקהילה תרחיב את מעגלי ההיכרות החברתיים והאישיים שלכם ותפתח בפניכם הזדמנויות רבות לקידום אישי ומקצועי. כמו כן, תוכלו להמשיך וליהנות מהעושר האקדמי שמציעה האוניברסיטה, להשתתף בהרצאות, בכנסים ובימי עיון אקדמיים ומקצועיים המתקיימים כאן לרוב, וכן ליהנות מפעילויות העשרה וחברה, לצד הטבות מיוחדות – בקמפוס ומחוצה לו – שנארגן במיוחד עבורכם.

אנחנו מזמינים להצטרף לקהילת הבוגרים ולהיות שותפים לאחד המפעלים החשובים בתולדות אוניברסיטת בר-אילן.  

 

ליצירת קשר


קהילת הבוגרים
אוניברסיטת בר-אילן
בניין 300, חדר 001B
רמת-גן 5290002
טלפון: 03-5318480, 03-7384024
דואר אלקטרוני: bogrim.biu@biu.ac.il
קבלת קהל ומענה טלפוני בימים ראשון עד חמישי בין השעות 14:00-9:00

דבר דיקן בית הספר ללימודים מתקדמים

 

בוגרים יקרים,
ימי לימודי באוניברסיטה זכורים לי כאחת התקופות היפות והמעניינות בחיי. אני מאמין שהחוויות האקדמיות והחברתיות, המלוות אותי עד היום, טבועות בהישגי המקצועיים ובפרויקטים הרבים שבהם לקחתי חלק מאז ועד היום. אני מקווה כי גם אתם נוצרים בלבכם זיכרונות מרגשים וחמים מהימים שביליתם בקמפוס שלנו. לאוניברסיטת בר-אילן , כמו לכל מוסד אקדמי, יש דנ"א אופייני משלה, אשר מוטבע בכל בוגר ובוגרת, לעיתים באופנים שאף איננו מודעים אליהם המשך