מכון נועם מעניק הנחה לבוגרי בר-אילן ברכישת קורסי הכנה און-ליין למבחני מיון לעבודה

מכון נועם מזמין את בוגרי בר-אילן ליהנות מ-20% הנחה* ברכישת הכנה און-ליין למבחני המיון לעבודה של המכונים הגדולים והחברות המובילות במשק

 

*ההנחה תקפה בהצגת כרטיס בוגר

 

היום כדי לזכות במשרה בחברות הגדולות במשק או במגזר הציבורי אין די בציונים טובים, בניסיון רלוונטי או בהפגנת יכולות מקצועיות גבוהות. על פי רוב נדרשים המועמדים לעבור בהצלחה תהליך מיון ממושך ותובעני, שבוחן מגוון רחב של מיומנויות וכישורים. נוסף על מבחנים מקצועיים וריאיון אישי, על המועמדים להשתתף בדינמיקות קבוצתיות, להיבחן במבחני חשיבה (מבחנים פסיכוטכניים), במבחני אישיות ועוד.

למכון נועם ניסיון של יותר מ-25 שנים בהכנה למבחני מיון למגוון רחב של תפקידים ומשרות. ערכות ההכנה און-ליין של המכון מותאמות ללימוד עצמי, ומספקות מענה מלא לכל המבחנים והמבדקים הצפויים לכם ביום המיונים. כל הערכות מעודכנות תדיר על ידי מחלקת הפיתוח והמחקר של המכון, והתאמתן למועמדים מתבצעת על בסיס הקריטריונים הבאים:

1.     מכון המיון הממיין (אדם מילא, קינן שפי, פילת ועוד).

2.     המקצוע – רואי חשבון, משפטנים, מהנדסים ועוד.

3.     המעסיק – משטרה, נציבות שירות המדינה, בנקים, חברות ביטוח, קופות חולים, משרדי רו"ח ועוד.

רוצים לדעת מה צפוי לכם ביום המבחנים?

התנסו במבחן לדוגמא של אדם מילא

התנסו במבחן לדוגמא של קינן שפי

מה כוללת ההכנה של מכון נועם?

מכון נועם מציע ערכות הכנה אונליין, וכן הכנה במכון בהנחיית מדריכים מקצועיים, פסיכולוגים תעסוקתיים ומאמנים אישיים.

 1.      הכנה לריאיון עבודה – הכנה מקיפה ומעמיקה לריאיון, אשר מספקת מענה על שאלות נפוצות ובעייתיות המחייבות מענה מדויק (פיטורים, שכר, יחסים עם ממונים) ומעניקה כלים להצלחה בריאיון. ההכנה כוללת ריאיון עבודה טלפוני, ריאיון עבודה מצולם, או ריאיון עבודה באנגלית. לנוחיותכם, ההכנה יכולה להתבצע במשרדי המכון או אונליין.     

2.      הכנה למבחנים הפסיכוטכניים – הכנה אחד-על-אחד במפגש אישי או הכנה אונליין בעזרת ערכות ידידותיות למשתמש, הכוללות תרגול מודרך בליווי הסברים, וכן סימולציות המדמות את המבחנים האמיתיים, שבסופן מתקבל דו"ח תוצאות.

3.      הכנה לדינמיקה קבוצתית – הכנה במכון נועם בהשתתפות 10-6 משתתפים, אשר מדמה את תרגיל הדינמיקה הקבוצתית, או הכנה תיאורטית אונליין, ובה הסברים מפורטים על מבדק זה וטיפים חשובים.

4.      הכנה למבחני האישיות – התנסות במבחנים, ובהם ציורי עצים, תיאור תמונה והשלמת משפטים, וקבלת משוב ממדריך מקצועי, כולל דגשים לשיפור ולשימור.

      5.   תרגיל דואר – הכנה למבחן הבוחן התמודדות עם מספר רב של משימות במגבלת זמן.

כל ערכות ההכנה הן פרי עבודה מאומצת של מחלקת המחקר והפיתוח של מכון נועם, והן כוללות תרגול רב בליווי הסברים מפורטים, סימולציות המדמות את המבחנים הצפויים במיונים וחומרים תיאורטיים, אשר יסייעו לכם להגיע מוכנים.

פרטים ליצירת קשר:

טלפון: 03-5377361

לפרטים נוספים

לדף הפייסבוק של המכון