בואו לבלות בקמפוס בר-אילן

אוניברסיטת בר-אילן פותחת את שעריה בשעות הערב ומזמינה את הבוגרים והקהל הרחב להשתתף במגוון פעילויות פנאי: שבילים לפעילות ספורטיבית, השאלת אופניים ללא תשלום, הרצאות בסדרת מדע על הבר בבית הקפה גרג, מפגשי אקטואליה ושיעורים בנושאי יהדות. החנייה בקמפוס חופשית החל משעה 19:00.

 

אוניברסיטת בר-אילן פותחת את שעריה בשעות הערב ומזמינה את הבוגרים והקהל הרחב להשתתף במגוון פעילויות פנאי: שבילי הקמפוס הוכשרו למסלולי הליכה, ריצה, ורכיבה על אופניים, וניתן גם לשכור אופניים ללא תשלום; הרצאות מדע על הבר מתקיימות על בירה וחטיפים בבית הקפה גרג; סדרת המפגשים האקטואליים בנושאי אקדמיה וחברה בר-אילן פינת ישראל חוזרת עם אורחים חדשים ומסקרנים וכך גם שיעורי העשרה בנושאי יהדות המתקיימים במכון הגבוה לתורה ובמדרשה. לרשות המבקרים גלישה חופשית באינטרנט וחניה חופשית מדי ערב החל בשעה 19:00.


פעילויות הערב של הקמפוס הפתוח יפתחו עם הרצאה ראשונה בסדרת מדע על הבר, בנושא: מלך האריות - סיפור הישרדותו של שליט סוריה, בשאר אל-אסד, בג'ונגל המזרח התיכוני.


המרצה: ד"ר יהודה א' בלנגה, חוקר במחלקה ללימודי מזרח תיכון העוסק בסכסוך הערבי-ישראלי ובהיבטים השונים של מעורבות המעצמות הזרות במזרח התיכון. מחקריו מתמקדים בתחומי החברה, הצבא והמשטר בעיקר במדינות סוריה ומצרים, שלהן תרומה מכרעת לעיצוב פני האזור.

 

להתעדכנות בכל הפעילויות, המפגשים וההרצאות, היכנסו לדף הפייסבוק לקהל הרחב.

 

לכתבות נוספות...