חשבון נפש – יחס החברה למתמודדים עם מחלות נפש

מפגש נוסף בסדרת בר-אילן פינת ישראל - פורום הרקטור לאקדמיה וחברה יתקיים ב-24 בינואר 2017. במפגש תארח פרופ' רבקה תובל-משיח מהמחלקה לפסיכולוגיה את אשת התקשורת צופית גרנט, לדיון ביחסם של החברה והיחידים כלפי אנשים המתמודדים עם מחלת נפש.

אנשים המתמודדים עם חולי נפשי ובני משפחתם נאלצים להסתגל לא רק אל החולי והשינויים שהוא מחולל בחייהם, אלא גם להתמודד עם אתגרים וקשיים רבים הקשורים לסטיגמה ולדעות קדומות בחברה כלפי מחלות נפשיות.
מפגש פומבי העוסק ביחסנו כחברה וכיחידים למתמודדים עם מחלת נפש, יתקיים ב-24 בינואר 2017, בבר-אילן.


במפגש תארח פרופ' רבקה תובל-משיח, ראש המגמה הקלינית של המבוגר וחברת סגל במחלקה לפסיכולוגיה, את צופית גרנט, עיתונאית ואשת תקשורת, ונשיאת עמותת אנוש. השיחה תתמקד בתפיסות נכונות כלפי חולי נפשי וכיצד לעודדן, ועל מה שנדרש מאתנו כחברה וכיחידים כדי להקל את ההתמודדות. בתום הדיון יוזמן הקהל להציג שאלות למשתתפים. המפגש הוא חלק מסדרת הראיונות הפומביים "בר-אילן פינת ישראל – פורום הרקטור לאקדמיה וחברה".
המפגש יתקיים בשעות 18:00 – 19:30 בטריפלקס לננוטכנולוגיה ע"ש לסלי וסוזן גונדה (גולדשמיד), בניין 206. 


הכניסה ללא תשלום, בהרשמה מראש באתר

בר-אילן פינת ישראל היא סדרת מפגשים לקהל הרחב העוסקת בעניינים שעל סדר היום הציבורי, בהשתתפות חוקרי אוניברסיטת בר-אילן, מומחים ואנשי ציבור.
המפגש הבא יערך ב-27 ביוני 2017 ויעסוק ב-40 שנה למהפך 77. ישתתפו בו ראש בית הספר לתקשורת וחבר המחלקה למדעי המדינה פרופ' אשר כהן, ו'מר טלוויזיה' חיים יבין.

למידע על מפגשים ואירועים נוספים היכנסו לדף הפייסבוק - בר-אילן לקהל הרחב

לכתבות נוספות...